Bölgesel Amatör Lig | 5. Hafta Maçları

Bölgesel Amatör Lig | 5. Hafta Maçları

MAÇ TARİHİ SAATİ EV SAHİBİ TAKIM ----- SKOR ----- MİSAFİR TAKIM BAŞLADI BİTTİ
20.10.2019 14:00 BİSMİL 21 DERSİMSPOR
20.10.2019 14:00 CİZRE SERHATSPOR SİİRT İÖİ
20.10.2019 14:00 MUŞ MENDERESSPOR BAĞLAR BELEDİYESPOR
20.10.2019 14:00 12 BİNGÖLSPOR B.ÖZGÜZELDERESPOR
20.10.2019 14:00 MARDİN BŞB BAŞAKSPOR VAN YOLSPOR
20.10.2019 14:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR YÜKSEKOVA BLD
20.10.2019 15:00 G.ANKAS KAHTA 02 SPOR
20.10.2019 15:00 GAZİANTEPSPOR SİVEREK BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 ŞANLIURFA BŞB SÜRSÜRÜ SPOR
20.10.2019 15:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1920 MARAŞSPOR
20.10.2019 15:00 ELBİSTANSPOR KİLİS BLD
20.10.2019 15:00 ADIYAMAN 1954 NİZİPSPOR
20.10.2019 15:00 MALATYA İY PÜTÜRGE BLD
20.10.2019 14:00 TORUL BLD 1461 TRABZON
20.10.2019 14:00 ÇAYELİ TONYA DOĞANSPOR
20.10.2019 14:00 ARHAVİSPOR BAYBURT BLD
20.10.2019 14:00 YAKUTİYE SALARHASPOR
20.10.2019 14:00 KARS 36 SPOR E.ULALAR
20.10.2019 14:00 DSİ KARADENİZ IĞDIRES
20.10.2019 15:00 ATAKUM BELEDİYESPOR GÖRELESPOR
19.10.2019 15:00 KASTAMONU 1074 ÇANKIRI
20.10.2019 15:00 NİKSAR BLD ÜNYE 1957 SPOR
20.10.2019 15:00 ALTINORDU BLD LADİK BLD
20.10.2019 15:00 BOYABAT 1868 MERZİFONSPOR
20.10.2019 15:00 1926 BULANCAK ÇARŞAMBASPOR
20.10.2019 15:00 OSMANCIK BELEDİYESPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
20.10.2019 15:00 SORGUN BELEDİYESPOR EŞMEKAYA SULTANHANISPOR
20.10.2019 15:00 REYHANLISPOR İÇEL İDMANYURDU
20.10.2019 15:00 POZANTI GENÇLİKSPOR CEYHANSPOR
20.10.2019 15:00 MESKİSPOR 5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR
20.10.2019 15:00 MUCUR YABANLI KAPADOKYA GÖREMESPOR
20.10.2019 15:00 TÜYSÜZSPOR TALASGÜCÜ BLD
20.10.2019 15:00 YAHYALISPOR İDMANYURDU 1925
20.10.2019 15:00 ANADOLU ÜNİ DEVREK BLD
19.10.2019 15:00 GÖYNÜK BELEDİYESPOR HAYMANA BLD
20.10.2019 15:00 KB. BAĞLUMSPOR BEYKÖY BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 ÇİLİMLİ BLD E. YUNUSEMRE
20.10.2019 15:00 YAYLACIK GENÇLİK KIRIKKALE BA
20.10.2019 15:00 KDZ EREĞLİ BELEDİYESPOR BARTINSPOR
19.10.2019 15:00 ANKARA TKİ SPOR ÇUBUKSPOR
20.10.2019 15:00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR ORTACA BLD
20.10.2019 15:00 KESTELSPOR EREĞLİSPOR
20.10.2019 15:00 MAKÜ BB OĞUZHANSPOR
20.10.2019 15:00 AKŞEHİRSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR ISPARTA 32 SPOR
20.10.2019 15:00 ÇAL BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 YATAĞAN D. SARAYKÖY
20.10.2019 15:00 SÖKESPOR ALİAĞA
20.10.2019 15:00 SALİHLİ BELEDİYESPOR BERGAMA BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 YUNUSEMRE BLD BOLVADİN BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 GÖNEN BELEDİYESPOR M. SANAYİSPOR
20.10.2019 15:00 BÖLMESPOR AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 SANDIKLISPOR AYDIN YILDIZSPOR
20.10.2019 15:00 B.YEŞİLOVA BİGADİÇ BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 ARİFİYE KALAYCI BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
20.10.2019 15:00 GÜLBAHÇE ZAFERSPOR
19.10.2019 15:00 MALTEPE HENDEKSPOR
20.10.2019 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR BOZÜYÜK VİTRASPOR
19.10.2019 16:00 VEFA BLD KÜTAHYASPOR
20.10.2019 15:00 YENİŞEHİR BLD YEŞİLKÖY
20.10.2019 15:00 PAMUKOVA 1968 BURSA YILDIRIMSPOR
20.10.2019 15:00 K.YALI YELKEN BUCASPOR
20.10.2019 15:00 İZMİRSPOR YALOVASPOR
20.10.2019 15:00 Y.KADIKÖY BAĞCILARSPOR
20.10.2019 15:00 ATLASSPOR BEŞYÜZEVLER
20.10.2019 15:00 ÇAYIROVA GEBZESPOR
20.10.2019 15:00 TORBALISPOR ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
20.10.2019 15:00 SULTANGAZİSPOR İ.KULLAR 1975
20.10.2019 15:00 EDİRNESPOR ARNAVUTKÖY
20.10.2019 15:00 BOZCAADASPOR BİGASPOR
19.10.2019 15:00 ÇENGELKÖY FY UZUNKÖPRÜSPOR
20.10.2019 15:00 ALİBEYKÖYSPOR VİZESPOR
20.10.2019 15:00 LÜLEBURGAZ KARAMÜRSELSPOR
20.10.2019 15:00 DOĞANTEPE TEKİRDAĞSPOR
20.10.2019 15:00 ÇERKEZKÖY ORTAKÖYSPOR