Yalova Kadıköyspor Özcan Sert’le Anlaştı | Bölgesel Amatör Lig

Yalova Kadıköyspor Özcan Sert’le Anlaştı

Yalova Kadıköyspor Özcan Sert’le Anlaştı

Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcimiz Kadıköyspor, Teoman Parıltan’la yollarını ayırmasıyla birlikte yeni teknik direktörünü çabuk buldu. Yalova’da spor kamuoyunun yakından tanıdığı isim olan Özcan Sert Kırmızı Siyahlı ekibin başına geçti. Geride kalan 8 haftada 11 puan toplayan ve 7. Sırada bulunan Kadıköyspor’da genç teknik adam kolları sıvalayarak hafta sonunda oynanacak Çayırovaspor maçı için çalışmalarına başladı. 
İlimizde Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan ayrıca Yalovagücü’nün altyapısında görev alan 28 yaşındaki başarılı çalıştırıcı Beyşehir Belediyespor’daki başarılarıyla dikkat çekmişti.
Ülkemizde sayılı bulunan atletik performans antrenörlüğü belgesi bulunan Özcan Sert, TFF 2. Liginde Engin İpekoğlu’nun çalıştırdığı Bodrumspor’da ve bu sezon başında İsmail Güldüren’in başında olduğu İnegölspor’da yardımcı antrenörlük görevini üstlenmişti. 
Kendisini bu göreve layık gören Kadıköyspor camiasına teşekkür eden Sert, başarılı olmak için var güçleriyle çalışacaklarının altını çizdi.
Sert’in yardımcılığını İsmail Özbay yapacak. Takımın yeni kaleci antrenörü ise Sedat Çelik oldu.

Benzer Haberler