Uşak Bölmespor'da Hazırlıklar Sürüyor | Bölgesel Amatör Lig

Uşak Bölmespor'da Hazırlıklar Sürüyor

Uşak Bölmespor'da Hazırlıklar Sürüyor

Bölgesel Amatör Lig 8.Grupta yer alan Uşak Bölmespor'da yeni sezon hazırlıkları aralıksız devam ediyor.

Teknik direktör Hasan Özdemir ve Tarık Ulu  nezaretinde çalışmalarını Bölme tesislerinden sürdüren Kırmızı – Siyahlı ekip, transfer çalışmalarını sık dokuyup ince eleyerek yapıyor.

Geçen sezon Uşak 1.Amatör Lig’i ve Play-offları zirvede tamamlayan Uşak Bölmespor, bu sene de lige genç oyuncular ile iyi  olmak istiyor. Kadronun iskelet yapısını bozmayan ve eksik mevkilere takviyeler yaparak girecek olan Bölmespor'da moraller yerinde.

NOKTA TRANSFERLER YAPTIK
İlk defa bu sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden bir takım olduklarını kaydeden Uşak Bölmespor Teknik Direktörü Tarık Ulu , “Herşeye rağmen güzel,genç ve çok koşan bir takımımız var grubumuzu en iyi şekilde tamamlamak  istiyoruz. Başkanımız ve yönetim kurulumuz bu sezon da teknik kadro olarak bizleri tercih ettiler bu güvenlerinden dolayı ekibim adına teşekkür ediyorum. Takımımızın iskelet kadrosunu bozmadık ve nokta transferlerle daha da güçlü bir ekip oluşturduk. Yönetimimiz kısıtlı imkanlara rağmen ellerinden gelenin en iyisini yaparak Bölmesporumuz’u Bölgesel Amatör Liginde en iyi şekilde temsil edebilmenin gayreti içeresindeler. Futbolcularımızın iyi niyetleri ve azimleri bizleri umutlandırıyor. Tek eksiğimiz kamp yapamayacak olmamız ama her şeye rağmen sezona sorunsuz bir şekilde hazırlanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler