TKİ Tavşanlı Linyitspor Dört Hafta Sonra Galip | Bölgesel Amatör Lig

TKİ Tavşanlı Linyitspor Dört Hafta Sonra Galip

TKİ Tavşanlı Linyitspor Dört Hafta Sonra Galip

TAVŞANLI LİNYİTSPOR:Hayrettin Çınar-Emre Çölgeçen(Yakup Zengin)-Emre Akdağ(İsmail Şahin)-Kemal Akbaba-Cihan Çimen-Hakan Doğan-Suat Ünal-Eray Eren-Hakan Soylu- Uğur Yalçın(Sinan Bozkır)-Şafak Bayraktar YEDEK OYUNCULAR:Sefa Demir-Sinan Bozkır-Yakup Zengin-İsmail Şahin-Göktuğ Yılmaz-Orhan Şenmemiş-Bülent İnönü

Teknik Sorumlu: Hakan Soylu

ZAFERSPOR:İlyas Burak Sağkan-Muhammed Yusuf Karahancı-Eren Demir-Mesut Gün-Selcan Pekkanlı-Buğrahan Bekar-Hakkı Türker-Talha Yünkuş-Hamdi Çavuşoğlu-Fatih Çakır-Akın Arıcan YEDEK OYUNCULAR:Semih Düzcan-Mehmet Çağrı Alpaslan-Burak Kaptan-Eren Güler-Ali Şentürk-Talha Çalışkan-Erhan Şahin

Yönetici: Hüseyin Yiğen

Tavşanlı Linyitspor dört haftalık bir aradan sonra Ada stadında galip geldi.Zirve yarışında az da olsa iddialı durumunu devam ettirebilmek için bu maçı kazanmalıydı Tavşanlı Linyitspor.

İlk yarının hemen başında daha ikinci dakikada Zaferspor 1-0 öne geçti.Sonrasında Tavşanlı Linyitspor oyunun hakimi olsa da devre bu sonuçla 0-1 kapandı.

İkinci yarıya çok hızlı ve atak başladı Tavşanlı Linyitspor.Ancak galibiyeti getiren goller son 10 dakikada geldi. Kemal Akbaba 80 de beraberliği sağladı,90 da maç sonucunu ilan etti 2-1.

Zafersporda Mesut Gün yedikleri ikinci golden sonra kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Haber:Ali Mermer

Benzer Haberler