Siirt'li Bayanlara Tribün Tahsis Edilecek | Bölgesel Amatör Lig

Siirt'li Bayanlara Tribün Tahsis Edilecek

Siirt'li Bayanlara Tribün Tahsis Edilecek

Yeni sezon transfer ve kamp çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Siirt İl Özel İdaresi Spor’un Onursal Başkanı Siirt Valisi Ali Fuat Atik, kulübe yeni transfer edilen futbolcularla bir araya geldi. Vali Atik burada yaptığı konuşmada, yeni sezonda şampiyonluğun hedeflendiğini hatırlatarak, bu yıl sporsever bayanlar için tribün ayrılacağını sözlerine ekleyip tüm sporseverleri centilmence takımlarını desteklemek üzere maçlara davet etti.

Siirt İl Özel İdare Spor Dinlenme ve Spor Tesisleri’nde futbolcularla bir araya gelen Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, çiçeği burnunda Teknik Direktör Seyithan Özdaş ve sportif direktör Ahmet Erten’den çalışmalar hakkında bilgi aldı ve yeni alınan sporcularla tanıştı.

Takımda geçen yıl bulunan 17 oyuncunun yanı sıra bu yıl takıma transfer edilen 10 futbolcuya hitap eden Vali Atik, Siirt Spor’a kazandırılan tesisin amatör ölçeğinde olan hiçbir kulüpte bulunmadığını belirterek, futbolcuların bunun değerini bilmelerini istedi.

Siirt İl Özel İdaresi Spor’un bir aile olduğunu belirten Vali Atik” Geçen yıl takımda bulunan futbolcular bilir. Biz bir aileyiz. Futbolcularımızın tüm ihtiyaçlarını anında karşılıyoruz. Sizden de şampiyonluk istiyoruz. Geçen yıl çok iyi durumdaydık, ancak bir şansızlık oldu. Şampiyon olamadık.Ancak bu yıl şampiyon olmak istiyoruz.” Dedi.

Futbolculara yapılan ödemelerinin hiçbir zaman geciktirilmeyeceğini belirten Vali Atik, şampiyonluk primini kendisinin ödeyeceğini ve bunun beklentilerinin çok üstünde olacağını belirtti.

VALİ ATİK, “BU YIL SİİRT’Lİ TARAFTARLAR AİLELERİ İLE BİRLİKTE MAÇ İZLEMEYE GELEBİLECEK”

Taraftarlara ve futbolseverlere seslenen Vali Atik “Siirt’in köklü bir futbol geçmişi var. Siirtli şampiyonluğa hasret. Şampiyonluk içinde sporseveri futbolcusu teknik heyet ve yönetimi ile basını hep birlikte kenetlenmemiz gerekiyor. Bunun için bütün sporseverlere sesleniyorum; yeni sezonda har maçta stadyumu doldurmalıyız. Maç boyunca takımımıza centilmence destek vermeliyiz. Bayan spor severlerimiz için bir tribün ayıracağız. Memleket olarak bu takıma sahip çıkmamız gerekir. Her sporseverin mutlaka maçlara gelmesini istiyoruz.” Dedi.

Teknik Direktör Seyithan Özdaş, Vali Atik ve kulüp başkanının verdiği desteğe teşekkür ederek, karşılık vermek üzere şampiyonluk için söz verdi.

Kulüp Başkanı Hifzullah Canpolat ise, kulübün onursal başkanlığını yapan ve her türlü desteği veren Vali Atik’e teşekkür ederek” Takımda bir kardeşlik havası var. Ben her gün gelip antrenmanları izliyorum. Bu arada geçen yıl takımda oynayan futbolculara da teşekkür ediyorum. Onlar bu yıl almaları gereken bedelin çok altında rakamlarla sözleşme imzaladılar.” Dedi.

Vali Atik daha sonra futbolcular ve basın mensupları ile bir süre sohbet etti.

Haber ve Foto:İsmet Açıkgöz-Siirtpress.com

Benzer Haberler