Sert ve Kadıköyspor’un Yolları Ayrıldı | Bölgesel Amatör Lig

Sert ve Kadıköyspor’un Yolları Ayrıldı

Sert ve Kadıköyspor’un Yolları Ayrıldı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup yer alan Yalova ekibi Kadıköyspor ikinci yarının başlamasına kısa bir süre kala teknik direktör Özcan Sert’le yollarını ayırdı. Kırmızı Siyahlı yönetim ile genç teknik adamın yaşadığı fikir ayrılığı sonunda istifayı getirdi.
Daha önce Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve İnegölspor’da görev yapan Sert, ayrılığı ise sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.
Sezonun ikinci yarısının ilk maçında Yalova derbisinde Yalovaspor ile karşılaşacak olan Kadıköyspor’un yaşanan ayrılık sonrasında tutumunun ne olacağı merak konusu olmaya başladı. Sezona Teoman Parıltan’la başlayan Kırmızı Siyahlılar gelen kötü sonuçların ardından takımı Özcan Sert ve ekibine emanet etmişti. 
Ayrılık sonrasında ilk açıklamayı yapan Özcan Sert,” Bugün itibarıyla Yalova Kadıköyspor Teknik Direktörlüğü görevinden kendi isteğim doğrultusunda ekibimle birlikte ayrılmış bulunmaktayım.
Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm iyi niyetimiz ve gayretimizle çalıştık. Bu çalışma sürecinde bize gönüllerini açan, bizle birlikte özveri gösteren ve mücadele eden herkese teşekkürler. Yalova Kadıköyspor’a sezonun kalan bölümünde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
 

Benzer Haberler