Önemli Olan Sezon Sonu Şampiyonluk İpini Göğüslemek | Bölgesel Amatör Lig

Önemli Olan Sezon Sonu Şampiyonluk İpini Göğüslemek

Önemli Olan Sezon Sonu Şampiyonluk İpini Göğüslemek

Önemli Olan Sezon Sonu Şampiyonluk İpini Göğüslemek

Bölgesel Amatör Lig 11.grupta lider olan Arnavutköy Belediyespor teknik direktörü Osman Cengiz Güzeltepe devre arasında Antalyada yapılan kampı ve Hazırlık maçlarını, yapılan transferleri ve 2.yarıyı bolgesellig.com sitemize değerlendirdi.

Teknik Direktör  Osman Cengiz Güzeltepe'nin bolgesellig.com sitemize yaptığı açıklama şöyle;

Sezon başında şampiyonluğa inandığım için 2.ligden Arnavutköy Belediyespor'a geldim. Başkanımıza yönetim kurulumuza sağladıkları bu güzel ortamdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Antalya kampı çok verimli geçti. Çalışmalarımız ve oynadığımız hazırlık maçlarından güzel tepkiler aldık. Futbolcularımın çalışmaları 2.yarı için iyi izlenim verdi.  2.yarı transferlerinden dolayı yönetimimize teşekkür ediyorum. Transferlerimiz nokta transferler oldu. Bundan dolayı mutluyuz. İnşallah futbolcu kardeşlerimizde yüzümüzü kara çıkarmazlar.

2.yarıda maç maç önümüze bakacağız. Bu hafta oynayacağımız Tekirdağspor maçında futbolcularımdan 3 puan bekliyorum. Sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız Futbolcularıma ve yönetimimize güveniyoruz. Öneml olan sezon sonu şampiyonluk ipini gögüslememiz.

Haber ve Foto:Erol Yıldız- Bolgesellig.com

Benzer Haberler