NCR Ankas’a Sağlık Sponsoru Oldu | Bölgesel Amatör Lig

NCR Ankas’a Sağlık Sponsoru Oldu

NCR Ankas’a Sağlık Sponsoru Oldu

Sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Özel, NCR Hastanesi, Bölgesel Amatör Lig ekibi Gaziantep Ankasspor’a sağlık sponsoru oldu.

Gaziantep’i başarılı bir şekilde temsil eden ve bu sezon hedef büyüten Bordo – Mavili ekibin sağlık sponsorluğunu Özel NCR Hastanesi üstlendi. 

Özel NCR hastanesi ve Gaziantep Ankasspor arasında düzenlenen imza törenine, Özel NCR Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nacar, Gaziantep Ankasspor kulüp başkanı Alaettin Atalar, As Başkan Sakıp Savaşcı ve teknik direktör Salih Karalar katıldı.

NACAR “SPORUN KALKINMASI İÇİN BİZDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYUYORUZ”
Gaziantep Ankasspor’un sağlığı artık bize emanet diyen Özel MCR Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nacar, “Biz Gaziantep’in sağlığına uzun yıllar hizmet ediyoruz. Bu şehrin değerlerini yakından takip ediyoruz. Gaziantep Ankasspor Kulübü geçen sezon Bölgesel Amatör Ligi başarılı bir şekilde tamamladı ve bu sezona da iyi sonuçlar alarak giriş yaptı. Gaziantep’te sporun kalkınması için bizde taşın altına elimizi koyuyoruz. Gaziantep Ankasspor’un bütün takımlarına 2019 – 2020 sezonu boyunca sağlık hizmeti vereceğiz" dedi.

ATALAR “ZİYADE MANEVİ BİR DESTEK OLUŞTU”
Gaziantep Ankasspor Kulübü Başkanı Alaettin Atalar, Özel NCR Hastanesi'nin sağladığı sağlık sponsorluğu için teşekkür ederken, "Bu şehirde önemli hizmetler veren ve bir çok hastayı sağlığına kavuşturan bir hastanenin kulübümüzün ve oyuncularımızın öncelikle sağlığını düşünmesi bizi çok mutlu etti. Burada bize maddi destekten ziyade manevi bir destek oluştu. Umarım bu şehrin tüm dinamikleri bize olan desteklerini bu sezonda da sürdürecektir. Biz Gaziantep Ankasspor Kulübü'nün, değerinin daha artması için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Haber ve Foto:Muharrem Türkoğlu

Benzer Haberler