Mucur Yabanlıspor, 6 Futbolcuyla El Sıkıştı | Bölgesel Amatör Lig

Mucur Yabanlıspor, 6 Futbolcuyla El Sıkıştı

Mucur Yabanlıspor, 6 Futbolcuyla El Sıkıştı

Sarı-siyahlı ekipte yeni sezon ve transfer çalışmaları devam ediyor

MUCUR YABANLISPOR, 6 FUTBOLCUYLA EL SIKIŞTI…

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) 5’inci grupta mücadele edecek olan Mucur Yabanlıspor, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı 5 isimle sözleşme imzaladı. Sarı-siyahlılar 1922 Konyaspor’dan Muhammed Sezer, Şükrü Ali Danışan, Kağıthanespor’dan Burak Kara, iç transferde Seyithan Akdoğan, Yerköyspor’dan Serdar Özmen ve Devlet Tiyatrolarından Onur Yüksel ile her konuda anlaştı.

Yeni sezon hazırlıklarına Bağbaşı tesisinde günde çift idmanla hazırlanan Mucur Yabanlıspor’da yönetim bir yandan da transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sarı-siyahlıların AS Başkanı Oğuzhan Işık, Kırşehir’e yakışır takım kurmak için çaba harcadıklarını söyledi.

Başkan Işık yaptığı açıklamada: “Bu sezon tarihimiz de ilk defa Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edeceğiz. Şuanda kadromuzu genç koşan ve mücadele eden bir ekipten oluşturduk. Antrenör Zafer Özbek yönetimimizde çalışmalarımız oldukça verimli geçiyor. Bizler her zaman bu takımın iyi bir noktada olmasını istiyoruz. Tabiki bu sadece yönetim ve teknik heyetle olacak iş değil. Bizler her zaman taraftarlarımızı yanımızda görmek ve 12’inci adam vazifelerini yerine getirmelerini bekliyoruz. Onların baskısını ve desteklerini her zaman yanımızda görmek istiyoruz. İnşallah Yabanlıspor’u hak ettiği yerlere birlikte çıkarırız” ifadelerini kullandı.

MUHAMMED SEZER KİMDİR?

18 Kasım 2000 yılında Konya’nın Meram İlçesinde dünyaya gelen Muhammed Sezer futbola Konya Türk Telekomspor’da başladı. 4 yıl Türk Telekomspor forması giyen Muhammed daha sonra Meram Karakartallarspor’a transfer oldu. Genç futbolcu Muhammed Sezer son 3 sezondur 1922 Konyaspor forması giydi.

Muhammed Sezer’in Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Akademi Ligi U19 formasıyla 42 maçta 8 gol, Akademi Ligi U17 formasıyla 22 maçta 1 gol attı.

ŞÜKRÜ ALİ DANIŞAN KİMDİR?

26 Aralık 2000 yılında Karatay’da dünyaya gelen Şükrü futbol yaşantısının tamamını Konya’da geçirdi.

Önce 2013 yılında Raketspor’da futbolculuğa başlayan genç futbolcu daha sonra Konyaspor ve son 3 sezondur da 1922 Konyaspor’da forma giydi.

Şükrü Ali Danışan’ın Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Akademi Ligi U17 25 maçta 6 gol, Akademi Ligi U16 21 maçta 3 gol, Akademi Ligi U15 4 maç, Akademi Ligi U14 16 maçta 4 gol atmayı başardı.

SEYİTHAN AKDOĞAN KİMDİR?

18 Temmuz 1999 yılında Kırşehir’de dünyaya gelen Seyithan Akdoğan futbola Kırşehir 1’inci amatör küme takımlarından olan ve daha sonra kilit vurularak kapanan Duruspor’da başladı. 2 yıllık Duruspor kariyerinin ardından Atakspor’a transfer olan Seyithan 2 yılda bu takımda oynadıktan sonra 1969 Kırşehirspor’a transfer oldu. Seyithan en son Uşak bölgesel Amatör ligi ekiplerinden Uşak Vefaspor forması giydi.

Seyithan Akdoğan’ın Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Bölgesel Amatör Ligi’nde sadece 23 karşılaşması bulunuyor.

SERDAR ÖZMEN KİMDİR?

18 Haziran 1998 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelen genç futbolcu, aktif futbolculuk kariyerine ise doğduğu yer olan Lüleburgazspor’da başladı. Tam 6 sezon boyunca Lüleburgazspor formasını giyen Serdar Özmen daha sonra 2016 yılında o dönem Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Yeşil Kırşehirspor’a transfer oldu. Kırşehir’de 1 yıl forma giydikten sonra komşu ekiplerinden MKE Kırıkkalespor transfer olduktan sonra son olarak Yerköyspor’da oynadı.

Serdar Özmen’in Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Türkiye kupasında 2 maç, Bölgesel Amatör Ligi’nde ise 59 karşılaşmada 2 gol atma başarısı gösterdi.

BURAK KARA KİMDİR?

13 Temmuz 1997 yılında Bahçelievler’de dünyaya gelen Burak futbola ise 2010 yılında Sarıyerspor’da başladı. 6 sezon İstanbul ekibinin formasını giyen Burak Kara, 2016 yılında ise Yeniköyspor’a transfer oldu. Yeniköyspor’un ardından son 2 sezonu Kağıthanespor’da geçirdi.

Burak Kara’nın Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Akademi Ligi U19 34 maçta 6 gol, Akademi Ligi U16 13 maçta 2 gol, Akademi Ligi U15 22 maçta 3 gol atma başarısı gösterdi.

ONUR YÜKSEL KİMDİR?

25 Aralık 1997 yılında Kabataş’ta dünyaya gelen Onur futbola ise İlklerspor’da başladı. İlklerspor’un formasını 6 yıl boyunca terleten Onur daha sonra Tarım Kredispor (2 yıl) ve son olarak Devlet Tiyatrolarıspor’da oynadı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Benzer Haberler