Koko Erkan Ispartaspor'da | Bölgesel Amatör Lig

Koko Erkan Ispartaspor'da

Koko Erkan Ispartaspor'da

Güller diyarını Bölgesel Amatör Futbol Ligi 7. Grup'ta temsil edecek olan Ispartaspor, dış transferde çok konuşulaşacak bir transfere daha imza attı. Pembe-yeşilliler, orta alana uzun yıllar 2. Lig ve 3. Liglerde forma giyen Sancaktepe ve Eyüpspor'un eski kaptanı Erkan Yetişmiş'i de kadrosuna kattı.

1984 Eyüp doğumlu olan başarılı orta saha oyuncusu Erkan Yetişmiş, 2007 yılında Bağcılarspor'da profesyonel oldu. Daha sonra Silivrispor, Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş, Eyüpspor takımlarında forma giyen Yetişmiş'in 2. Lig'de 83, 3. Lig'de 167 maçı bulunuyor.

Sancaktepespor'u Bölgesel Amatör Lig'den 3. Lige çıkaran ve Eyüpspor'u da 3. Lig'den 2. Lig B Kategorisine çıkaran şampiyon kadroda yer alan Erkan Yetişmiş, bu takımların da kaptanlığını yaptı.

Çocukluğunda mahalle aralarında arkadaşları tarafından KOKO lakabı takılan ve futbol hayatında da KOKO Erkan olarak bilinen Yetişmiş, hafta sonu kente gelecek.

Bu arada Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan, profesyonel ligden takviyelerin devam ettiğin belirterek, "Orta sahaya Selçuk Özkan'dan sonra,  uzun yıllar profesyonel liglerde forma giyen Eyüpspor'un takım kaptanı Erkan Yetişmiş'i de transfer ettik. Biz de transfer bitmez. Ispartaspor'umuzu profesyonel liglere taşımak için gereken her şey yapılacak. Erkan Yetişmiş camiamıza hayırlı olsun. Isparta'mızı hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

Haber ve Foto:Levent Doğan-Son32.com
 

Benzer Haberler