Gaziantep Ankas’tan Net Sonuç | Bölgesel Amatör Lig

Gaziantep Ankas’tan Net Sonuç

Gaziantep Ankas’tan Net Sonuç

Yeni sezon hazırlılarını Bolu Abant’ta sürdüren Bölgesele Amatör Lig 2’inci grup ekiplerinden Gaziantep Ankasspor, özel maç serisini İstanbul Bayburtspor ile devam ettirdi.

İstanbul Süper Amatör Ligi 5’inci grup ekiplerinden İstanbul Bayburtspor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelen Bordo – Mavili ekip sahadan 3 – 0 galip ayrıldı.

Gaziantep Ankasspor maçın ilk yarısını Furkan Uncuer ve Mehmet Ali Bakar’ın golleriyle iki farklı kapatırken, ikinci yarıda ise Hayri Gıcıkoğlu’nun golü skoru belirledi.

KAMPTAN MEMNUNUM
Bolu Abant kampını as başkan Sakıp Savaşçı ile birlikte takip eden kulüp başkanı Alaettin Atalar, takımın çalışmalarından oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Oturmuş bir kadro ile lige başlayacaklarını belirten Atalar, “Teknik ekibimiz ve futbolcularımız artık birbirlerini tamamen iyi tanıyorlar. Aramıza yeni katılan transferlerimizin kaynaşmaları açısından kamp son derece faydalı geçiyor. Burada bulunduğum süre içerisinde iki hazırlık maçından galibiyetlerle ayrıldık bunun mutluluğunu yaşıyoruz ama her şeyden önemlisi ekip ruhunu yakalayan ve bir aile ortamı oluşan takım görüntüsü bizi ziyadesiyle mutlu etti. Hayırlısıyla 2 hafta sonra sezonumuz başlayacak. İnşallah kazasız, belasız ve sakatlıkların yaşanmadığı bir sezon olur. Grubumuzda birbirinden güçlü rakiplerimiz bulunuyor. Ben hepsine de başarılar diliyorum. Hedefimiz ise ligi geçen sezonun üstünde tamamlamak olacak” açıklamalarını yaptı.

Haber ve Foto:Muharrem Türkoğlu

Benzer Haberler