Balın Üniversitelisi MAKUSPOR | Bölgesel Amatör Lig

Balın Üniversitelisi MAKUSPOR

Balın Üniversitelisi MAKUSPOR

Geçtiğimiz sezon namağlup Burdur şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lige çıkan Maküspor bu sezon Bal 7.grupta Burdur ilini temsil edecek olan iki takımdan biri.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Adem Korkmaz'ın her konuda tam destek verdiği Maküspor'un teknik direktörlüğünü Dr.Sezgin Korkmaz yapacak. Yardımcılığını ise Dr. Haşim Akgül yapacak. 

Maküspor şampiyon olan kadrosunu 3-4 oyuncu hariç koruyor. 3 yıllık kemik kadrosunu koruyan Maküspor öğrencilerden oluşan 7-8 transfer daha yaparak kadrosunu güçlendirdi.

Başarıya aç, hedefi olan yukarılara tırmanmak isteyen pırıl pırlık gençlerden kurulu bir kadro ile Balda mücadele edecekler.

Maküspor maçlarını Üniversite'nin içinde bulunan ve doğal çim olan Spor Toto Maku stadında oynayacak. Eylül ayı sonunda 2. çim ekimi yapılacak. Stat hazır olana kadar iç saha maçlarını Gazi Atatürk stadında oynayacak.

Makuspor Kulüp başkanı Dr. Mustafa Kılınç; Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yerleşkesi içinde  Konaklama, Fizik Tedavi Merkezi,  Eğitim ve Futbol Sahalarının bulunduğu 1200 rakımda bulunan hava şartlarının çok güzel olduğu bir Sporcu Kamp Eğitim Merkezi oluşturuyoruz. Türkiye'ye örnek olacak bir kamp Eğitim Merkezi kuruyoruz. Önümüzdeki yıllarda takımlarımızın kamp yapabilecekleri güzel bir merkez olacak. Bu konuda bize maddi ve manevi hertürlü desteği verenlere çok teşekkür ediyoruz. Makuspor'un şansı rektörümüz Prof. Dr Adem Korkmaz dır. Her konuda bize tam destek veriyor. Balda genç ve öğrencilerden oluşan idealist bir kadroyla mücadele edeceğiz. İlimizi temsil eden Bucak Bld Oğuzhanspor'a da Balda başarılar dileriz dedi.

Haber:Erol Yıldız

Benzer Haberler