Atlasspor İlimtepe 1975 Spor Maçına Hazır | Bölgesel Amatör Lig

Atlasspor İlimtepe 1975 Spor Maçına Hazır

Atlasspor İlimtepe 1975 Spor Maçına Hazır

Bölgesel Amatör Lig 10.Grubun güçlü takımlarından Atlasspor, Ligin 9.Haftasında evinde karşılaşacağı İlimtepe Kullar 1975 spor maçı hazırlıklarına devam etti.

Antreman öncesi saha içinde kısa bir toplantı yaparak maçın önemini anlatan Teknik Sorumlu Keskin Çetinkaya “ Geçtiğimiz hafta deplasmanda aldığımız galibiyetin dahada anlamlı olması için bu maçıda kazanmak zorundayız. Bu dakikadan sonra bu maça konsantre olarak hazırlıklarımızı yapmalıyız. Elimize geçen bu fırsatı iyi değerlendirmek için bu maçı mutlaka kazanmalıyız, hepinize inancım ve güvencim tamdır. Kazanalım ve yolumuza devam edelim “ dedi.

Gülsuyu Asım Kara tesislerinde gerçekleştirilen ve 1 saat 40 dakika süren antremanda futbolcuların oldukça keyifli, moralli ve hırslı oldukları görüldü. Neşeli başlayan antreman ısınma koşuları 5’e 2 top kapma çalışması ile devam ederken son bölümde yapılan çift kale maç ile sona erdi.

Dumrul : Taraftarlarımızı maça davet ediyoruz

Antreman sonrası bir açıklama yapan Atlasspor Genel Kaptanı Cengizhan Dumrul ” Oynadığımız 8 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik ve 4 yenilgi ile 10 puanla 8. Sıradayız. Ligin ilk yarısını en üst seviyede bitirmek için kalan maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Takımımızın moral motivasyonu üst seviyede, sakatlığı devam eden orta saha oyuncumuz Hasip Uğur dışında eksik oyuncumuz yok. İlimtepe Kullar maçınıda kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Pazar günü Kartal Bulvar Stadında Saat 14:00 ‘de oynayacağımız önemli maçımıza tüm taraftarlarımızı ve sporseverleri davet ediyoruz ” dedi.

Haber ve Foto:Murat Nazik

Benzer Haberler